Hidalgo-Shop přináší kvalitu Západu

11042945_10152744518837828_7176314869067107173_nJezdíte western? Tak asi máte rádi kvalitní a funkční vybavení – takové, které poskytuje komfort koni i jezdci. Kvalitní vybavení na koně je důležité nejen v profi soutěžích, ale i při klasickém hobby ježdění…

Jedině s dobrým vybavením kůň pracuje s ochotou a rád. Proto je důležitý správný výběr westernové výbavy. Kvalita a tradice westernového ježdění pochází z USA. Právě ve Státech naleznete westernové vybavení, jehož kvalita a estetika splňuje všechny nároky westernového stylu. Hidalgo-Shop přináší svým zákazníkům westernovou kvalitu od firmy Buckaroo Leather Products.

Buckaroo Leather Products se věnuje výrobě westernového vybavení od roku 1979. Tehdy ji se svým otcem založil John Brand. Každý jejich produkt je precizně zpracovaný a je mu věnována neskutečná péče a láska.

Jak se jezdí s Buckaroo Leather Products?

Za pomoci správné party westernových jezdců z ranče Saint Anthony pod laskavým vedením Ireny Minaříkové jsme pro vás s naším dvorním fotografem Rostislavem Kyšou připravili fotoreportáž, jak se jezdí s Buckaroo Leather Products!

>> FOTOGALERII NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM

10993485_10152744519057828_4137042392156525560_n
Počasí nám přálo. Čerstvá nadílka sněhu je pro focení vždy atraktivní. Společně s námi se tak můžete rozloučit s Paní Zimou. :o) Sami můžete vidět, že důležitý je nejen vzhled, ale také to, jak výrobek sedne právě koni, protože ten pro svou bezproblémovou a radostnou práci potřebuje kvalitní produkty. Které ho nijak neomezují, nedřou a zajišťují mu všechny podmínky, aby mohl následovat a rozumět přáním svého jezdce. Zároveň poskytují bezpečnost pro všechny odvětví westernového sportu.

Kvalita, funkčnost, pohodlí a estetika – to je přesně to, jak bychom mohli shrnout naše testovací odpoledne s výrobky Buckaroo Leather Products.

Opravdový horseman nedělá kompromisy…

Firma Hidalgo Shop u příležitosti vzniku této reportáže naopak kompromis udělala, proto by ráda oslovila všechny zákazníky a nabídla jim skvělou 12 % SLEVU na všechny produkty Buckaroo Leather Products. A co vy, máte už své Buckaroo?

11043054_10152744519507828_8651208315838554473_nBuckaroo Leather Products je tradice

Společnost Buckaroo Leather Products přední příčky mezi celosvětovými výrobci westernového vybavení pro zákazníky, kteří vědí, co hledají. Nyní ji vlastní a vedou manželé John a Michele Brandovi. Kvalita a funkčnost výrobků spolu s estetickým zpracováním je od počátku vepsána do DNA společnosti.

Při výrobě produktů používá firma výhradně kvalitní kůži z USA. Od počátku má firma přísně nastavené standardy kvality vstupních surovin a pracovních postupů. Nikdy své standardy nesnížila a v žádném případě nepřešla k masové výrobě produktů jak na běžícím pásu za použití nekvalitních surovin. To není Buckarooo Leather Produck styl! Přísná kontrola během všech ručních výrobních procesů zajišťuje požadovanou přesnost a kvalitu vybavení. Jeho funkčnost potvrzují přední američtí horsemani. Buckaroo zkrátka ručí za kvalitu své práce. Spokojenost koní i jezdců je pro Buckaroo Leather Product klíčová.

Kůže? Jedině od Herman Oak

Buckaroo Leather Products používá při výrobě kvalitní americkou kůži. Jejím dodavatelem je firma Herman Oak ze Saint Luis, založená v roce 1881. V dnešní době přešla většina producentů kůže na chemické čištění kůže za pomocí chromu a dalších těžkých kovů. Je levnější a mnohem rychlejší, ale také méně kvalitní. To se odráží nejen na samotné kvalitě kůže (jemnost, pevnost a životnost), ale také to velmi výrazně zatěžuje přírodní prostředí. Kůže Herman Oak Leather pochází jen z dobře živených amerických býků. Proslula svou bezpečností a odolností, takže můžeme s čistým svědomím říci, že je to nejkvalitnější kůže, která je na trhu k dispozici.

Zpracování kůže Herman Oak Leather probíhá tradičními metodami pomocí rostlinných roztoků a extraktů. Tyto postupy jsou používány po tisíce let a jsou stále vylepšovány až do dnešní podoby. Kůže Hermann Oak se tak stala vyhledávanou surovinou pro výrobu špičkových kožených výrobků. Pro kvalitní westernové jezdecké vybavení je tato kůže ideální a nepostradatelná.

>> FOTOGALERII NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM / Produkty, které byly použity na fotografiích naleznete zde.

Hidalgo Buckarooo

Díky kvalitě výchozích surovin a svým výrobním postupům ručí společnost Buckaroo Leather Product za kvalitu svých produktů. A proto i my v Hidalgo-Shop nabízíme s radostí a hrdostí toto zboží svým zákazníkům. Každý kus je nejen kvalitní a funkční, ale také originální svým stylem zpracování: jemné detaily tvoří jedinečný a funkční celek. Produkty Buckaroo Leather Product jsou pravým potěšením pro jezdce, pohlazením pro jeho koně a mají záruku bezkonkurenční kvality.

 

Více na www.hidalgo-shop.cz