Blíží se revoluce ve spodním prádle jezdců

10409786_10152601141040528_4594370033504141055_n

 

Podle firmy Derrière Equestrian si totiž jezdecké spodní prádlo zaslouží stejnou publicitu jako spodní prádlo pro cyklisty, veslaře či jiné obtížné sporty. Proč? Protože i u jezdeckého sportu jsou totiž na zadní část jezdce kladeny stejné (možná dokonce i vyšší) nároky.

Společnost přináší inovaci i revoluci v jednom! Pomocí vědců, odborníků i jezdců vytvořila pefektní jezdecké spodní prádlo. Zapomeňte na hrubnutí látky, oděry či opruzeniny: polstrované spodní prádlo je vyrobeno z prodyšných materiálů, které odvádí vlhkost, což zajistí maximální komfort během jakkoli dlouhé jízdy v sedle. Neprokluzuje a přilne tvarem k povrchu sedla, čímž pomůže udržet dokonalý sed.

Generální ředitel a návrhář Derrière Equestrian, pan Calire Galer má 20 let zkušeností s prací s koňmi i s jezdci. Takže věděl, co je potřeba od začátku změnit. Nenechal doslova kámen na kameni a započal se zcela novým vývojem a kostrukcí speciálního spodního prádla pro jezdce, z něhož však budou profitovat i koně.

První produkty byly nadšeně testovány profesionálními jezdci všemožných disciplín od drezury až po parkurové ježdění, všestrannost ani endurance nevyjímaje. A všechny ohlasy byly jen pozitivní.

Pink Pad with Arrows and Text (Web)

Grey Pad with Arrows and Text (web)

Produktová řada obsahuje 6 designových stylů, tři obsahují speciální polstrovaný systém podpory a tři jsou v jednodušší, základní verzi s redukovanými švy. Katalog produktů je k dispozici zde.

Vedle komfortního spodního prádla však Derrière Equestrian také navrhl speciální jezdecké kalhoty, které podpoří optimální výkon jezdce.

Firma za svůj přínos jezdeckému sportu získala prestižní ocenění „SPOGA Horse Silver Innovation Award 2014”

Více informací naleznete na: www.derriereequestrian.com

Facebook